رژیم غذایی رایگان

دریافت رژیم لاغری روزانه بر اساس قد + وزن+سن+میزان فعالیت شما بوده و این رژیم غذایی شامل ۶ وعده و میان وعده می باشد.

[bmibmr]

میزان کاهش وزن بر اساس این برنامه رژیم لاغری سریع تا ۴ کیلوگرم در یک ماه می باشد. (اگر چه کاربری هم داشته ایم که با رعایت ۴ هفته ای این برنامه رژیم کاهش وزن ۷ کیلوگرم لاغری سریع را تجربه کرده است، اما بر اساس علم تغذیه کاهش وزن استاندارد با برنامه غذایی برای لاغری حداکثر  ۴ کیلوگرم در ۴ هفته می باشد.)

برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن ما بر خلاف رژیم های آنلاین کلی ارائه شده بدون توجه به مشخصات فیزیکی و میزان فعالیت فرد در کانال رژیم لاغری یا کانال رژیم غذایی لاغری یا کانال برنامه غذایی و کانال کاهش وزن یا کانال رژیم آنلاین در تلگرام می باشد.

تا به حال بیشتر از پنجاه هزار نفر از ما رژیم غذایی آنلاین دریافت کرده اند.

با دستور رژیم غذایی لاغری ارائه شده می توانید بدون گرسنگی کشیدن و سریع لاغر شوید.

با توجه به عدم دسترسی برخی کاربران به تلگرام و همچنین برخی محدودیت های تلگرام تیم ما برای شما کاربران عزیز اپلیکیشن لاغری اندروید یا همان اپلیکیشن رژیم لاغری اندروید را با امکانات بیشتری راه اندازی کرده ایم که می توان به امکان دیدن ۳ حالت غذای جایگزین و نرمش های روزانه بیشتر همراه با توضیحات و دریافت پیام روزانه با موضوع لاغری اشاره کرد.

شما کاربران گرامی می توانید با زدن بر روی اینجا به اپلکیشن رژیم لاغری برای سیستم عامل اندروید از طریق کافه بازار یا گوگل پلی دسترسی پیدا کنید.

رژیم لاغری زودفیت‬‎اپلیکیشن رژیم لاغری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *